Infrasauna ROYAL IMPERIAL NICE

Naše ROYAL HEALTHY WAVE ™ Ultra Low EMF žiariče sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou.

Životnosť každého žiariča je 32 000 hodín - to je hodina používania ROYAL sauny denne počas nasledujúcich 80 rokov!

Doživotná záruka je preto samozrejmosťou.

 

 

Cena a dostupnosť na dotaz
Kód: AH003F
Značka: ROYAL SPA
0 € / ks
Kategória: VÍRIVKY A SAUNY
Záruka: doživotná

ROYAL HEALTHY WAVE ™ Ultra Low EMF žiariče sú vyrobené z mikro častíc organického uhlíka - Nano-carbon ™ v kombinácii s patentovanou zmesou 17 minerálov, ktoré sú lisované pri vysokej teplote pomocou patentovanej techniky vákuového lisovania.

Preto sa našim žiaričom niekedy hovorí aj karbon - keramické žiariče.

 

Rozmery : 150 x 110 x 190 cm

Kapacita : 2 osoby 

Výkon : 1 750 W

Materiál : Canadian Hemlock

Žiariče : ROYAL HEALTHY WAVE ™ Ultra Low EMF

 

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ROYAL WELLNESS CONCEPT

To čo presne vystihuje absolútnu podstatu Royal Wellness Concept je „Royal home wellness experience“   kráľovské zážitky z domáceho wellness.

Záväzkom Royal Wellness Concept preto nie je len dlhodobá kvalita a životnosť všetkých produktov „ROYAL“, ale aj ich dokonalá funkčnosť prinášajúca vám maximálne relaxačné a zdravotné účinky.

Komplexné služby Royal Wellness Concept sú vašou istotou pokojného užívania si kráľovských  zážitkov vo vlastnom domácom wellness.

 

Hľadáte pre seba a svoju rodinu kvalitnú nenáročnú, ale zároveň luxusnú a mimoriadne pohodlnú vírivku s dokonalými relaxačnými a hydromasážnymi možnosťami za férovú cenu?

Potom sú vírivky ROYAL SPA vyvinuté a vyrobené práve pre vás.

Pozrite si dômyselne prepracovaný dizajn a celkové spracovanie týchto víriviek. Aj pohľadom laika zistíte, že sú priestranné, dokonale tvarované a orientované na vaše maximálne pohodlie.

Vyskúšajte si  tieto skvelé vírivky, sami sa presvedčíte, že kvalita, nenáročnosť aj luxus v tej najvyššej možnej miere je samozrejmosťou pre všetky vírivky ROYAL SPA.