Lepidlo v spreji

Aerosólové univerzálne lepidlo 400 ml

Skladom
Kód: 976/30
Značka: POLYMPT
7,70 € / ks
Kategória: TECHNICKÉ SPREJE
Hmotnosť: 0.5 kg
Obsah: 400 ml

MPT TECH™ Lepidlo v spreji

je univerzálne použiteľné lepidlo na báze umelého kaučuku a viacerých rozpúšťadiel. Je vhodné lepenie veľkých plôch papiera, kartónu, kože, dreva, textílie, plastových fólií (okrem PE a PP), izolačných materiálov a umelej hmoty. Má veľmi dobrú priľnavosť na povrchovo ošetrené aj neošetrené kovy.

Oblasti použitia 

Používa sa na lepenie v priemysle aj remeslách a hobby (auto-motive, oblasť reklamy a aranžovania,  dekoratérstve, modelárstve, čalúnnictve a pod.) Vďaka špeciálnemu ventilu dosahuje výborné rozprášenie pri aplikácii.

Vlastnosti

  • Výborná rozprašovacia schopnosť
  • Rýchle a okamžité lepenie
  • Univerzálne použitie
  • Lepí lakované aj nelakované kovy
  • Odolné do + 80 °C
  • Ekonomické
  • Na veľké plochy
  • Výborná priľnavosť

Návod na použitie

Podklad by mal byť suchý, bez prachu a mastnôt, staré lepidlo a zvyšky materiálu by mali byť odstránené. Pred aplikáciou by mala mať nádoba izbovú teplotu. Pred použitím nádobu silno potraste. Následne aplikujte zo vzdialenosti cca. 20 - 30 cm obojstranne (presná vzdialenosť nástreku závisí od veľkosti a druhu lepených častí). Po nastriekaní na časti nechať oschnúť cca. 8-12 minút, potom lepené časti silno pritlačiť k sebe. Čas zaschnutia lepidla  závisí od lepeného materiálu. Optimálny výsledok sa dosiahne po cca. 24 hodinách. Prebytočné lepidlo je možné odstrániť pomocou MPT TECH™ Odstraňovač nálepiek a lepidla. Po aplikácii otočne dózu hore dnom  a niekoľkokrát stlačte ventil. Zabránite tým zatvrdnutiu lepidla v tryske.

Obsah: 400 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie