Mikrofiltračné guľôčky

Balenie 300g mikrofiltračných guľôčok 

 

Na dotaz
Kód: MIKROFILTRACIA300G
89 € –22 % 69 € / ks
Kategória: MIKROFILTRÁCIA
Hmotnosť: 0.3 kg
Pôvod: Nemecko
Mikrofiltračné guľôčky
Novinka Tip
89 € –22 %

Špeciálny 3D filtračný materiál vyrobený z nekonečných PET vlákien. Vyrobené v Nemecku pre filtračný systém s elementárnym striebrom. S týmto balením môžete naplniť filtračnú kazetu až 18x. Náplň funguje asi 1 rok, nikdy nemusíte kupovať filtre!

S len 20 kusmi mikrofiltračných guličiek zachytíte všetky mikro častice vo vašej vode.

Filtračný materiál sám o sebe je špeciálny druh vlákna a prichádza s obrovským povrchom, pretože jeho tvar lopty, zostáva antibakteriálny vďaka integrovaným strieborným vláknam. Najmä pre vyvinutý systém môže absorbovať násobok filtrátu v porovnaní s vlastnou hmotnosťou, pritom všetky častice až 10 mikrónov - namiesto obvyklých 50 mikrónov - uviaznu vo filtračných guľôčkách. Jemné drobné vlasy vlákna pevne držia všetky nečistoty, prenášajú ich vo vnútri guľočok a už ju neuvoľňujú. Takže olejovitá voda môže byť vyfiltrovaná a biofilm sa rýchlo stráca. Súčasne sa čerpadlám uľaví (zvyšuje životnosť čerpadla), pretože filter nie je odporom v inštalatérskom obvode.

 

Prečo používať mikrofiltračné guľočky ?

Predtým ako prišli na trh mikrofiltračné guľôčky, prešli testom všetky možné filtračné materiály. Bohužiaľ, ani jeden nepriniesol perfektné výsledky. Preto prišli na svetlo sveta jedinečne vyvinuté filtračné gule. Sú optimalizované pre danú aplikáciu z hľadiska hrúbky materiálu, pridania striebra a veľkosti. Špeciálne silné vlákno bolo zvolené tak, aby nedochádzalo k príliš rýchlej deformácii, ktorá dochádza v dôsledku nasávania čerpadiel vírivky. Filtračné kocky nefungovali, pretože sa zhutňovali príliš rýchlo a tiež strácali vlákna. Čínske biele „filtračné guľôčky“ sú príliš mäkké a nevydržia sanie. Pracujú iba krátko a potom sa okamžite zhlukujú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie