Ochrana podvozku

Kaučuková ochrana vnútorných a vonkajších častí karosérie vo forme aerosólu

Skladom
Kód: 1104
Značka: POLYMPT
5,30 € –26 % 3,90 € / ks
Kategória: TECHNICKÉ SPREJE
Záruka: 5 rokov
Obsah: 400 ml
MPT TECH ™ Ochrana podvozku kaucuk
Akcia Novinka
5,30 € –26 %

MPT TECH™ Ochrana podvozku kaučuk

Chráni vonkajšie a vnútorné časti karosérie automobilu proti obíjaniu kamienkami, vplyvom počasia a vytvára maximálnu ochranu pred pôsobením vody a soli. Vytvorí vysokoelastickú ochrannú vrstvu, ktorá je mimoriadne odolná atmosférickému a mechanickému pôsobeniu (napr. nárazy kameňov, korózia, voda, posýpacia soľ, ľad, sneh atď. ).

Oblasti použitia
Používa sa na podvozok, prahy karosérie (podbehy), lemy blatníkov (falce), spodné časti dverí, batožinový priestor a vnútorné blatníky. Má výbornú priľnavosť, trvalú elasticitu aj pri nízkych teplotách, vysokú odolnosť voči oteru, rýchlo schne za 2 až 4 hodiny podľa hrúbky. Od hrúbky vrstvy cca. 2 mm výrazne znižuje dunenie a hluk. Vytvára charakteristický krúpkový povrch, ktorý zostáva trvalo elastický. Je prelakovateľná všetkými lakovacími systémami.

Návod na použite
Ošetrované plochy musia byť čisté, odmastené, suché, bez zbytkov hrdze a starých náterov. Teplotu nádoby priviesť do izbovej teploty a silno potriasť (minimálne 2 minúty). Optimálna aplikačná teplota je 10 až 25°C. Na opracovanú plochu nastriekať v 2-3 vrstvách a  nechať vyschnúť. Čas schnutia jednej vrstvy 2 až 4 hodiny – závislé od teploty okolia. Optimálna vzdialenosť nástreku cca. 30 cm. Zastriekaný lak, stečený materiál očistite MPT TECH™ Čističom bŕzd. Nestriekať na motor, hnacie mechanizmy, brzdové sústavy a výfuk.

Obsah: 400 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie