POLY HOME polymérová dezinfekcia pre domácnosti

Bezchlórová polymérová dezinfekcia povrchov, likvidácia plesni v domácnosti 

 

Kód: POLY HOME 500ML
Značka: POLYMPT s.r.o.
od 4,50 € až –13 % od 4,50 € / ks
POLY HOME polymérová dezinfekcia pre domácnosti
od 4,50 € až –13 %
Balenie: 0,50 l
Skladom | POLY HOME 500ML
4,50 € / ks
Balenie: 1l
Skladom | POLY HOME 1L
6,80 €
5,90 € / ks
Balenie: 5l
Skladom | POLY HOME 5L
26,50 €
24 € / ks
Balenie: 10l
Skladom | POLY HOME 10L
49,90 €
46,50 € / ks
Balenie: 25l
Skladom | POLY HOME 25L
108 €
96 € / ks

Bezchlórová polymérová dezinfekcia povrchov a plôch, odstránenie zápachu a likvidácia plesní v domácnosti

Polymérový dezinfekčný prostriedok POLYMPT HOME na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy. Je ideálny tiež pre rodiny s deťmi, je šetrný k ošetrovaným materiálom a nezanecháva nepríjemný zápach.

Vlastnosti

Nepoškodzuje žiadne materiály, je nekorozívny, nehorľavý. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Jednoduchá manipulácia a skladovanie. pH neutrálny.

Účinky

Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne - vrátane TBC (15-30 min), virucídne (15-30 min) a mykobaktericídne účinky (60 min), fungicídne - protiplesňové (30 min).

Použitie

Nastriekajte na čistenú plochu a nechajte pôsobiť. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami. Povrch bezprostredne po ošetrení neomývajte. Neriedi sa.

POLYMPT HOME zabezpečí rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest pomocou jemného rozprašovača. Je vhodný na dezinfekciu umývadla, sprchy, toalety, podlahy, nábytku, hračiek, kuchyne a podobne. Likvidujú zápach v chladničke, práčke, umývačke, odpadkových košoch. Odstránení zápachu organického pôvodu z kobercov, čalúnenia, kože, plastov. Podľa stupňa biologického znečistenia je jeho účinok až po dobu 7 dní. 

 


Dezinfekčný prostriedok používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Všetky naše dezinfekčné prostriedky sú registrované biocídy, certifikované Centrom pre chemické látky a prípravky SR, vedené v registri biocídov: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htmSú evidované na Národnom toxikologickom a informačnom centre, sú testované podľa normy ISO 17025.Spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu a dovoz na trh Slovenskej republiky. K dispozícií je list hlavného hygienika SR, tu.

Obsahuje parfumy, Alkyl (C12-C16) benzyl(dimethyl)amonium-chloridy 0,048 g/100 g.


 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DK Avatar autora | 19.5.2021
Skvelý prostriedok, výhodou, že mi nedráždi sliznicu, ktorú sa mi podarilo v minulosti rozleptať. Po vyčistení nič necítiť.