RYOBI AKU 18V mlhovač s 2L nádobou ONE+

one_plus

Unikátny AKU systém ONE+ dovoľuje kombinovať jedinou výkonnou batériou s viac než 100 druhmi náradia. Všetko v špičkovom designe a kvalite a s priaznivou cenovou politikou

 
Na centrálnom sklade výrobcu
Kód: RY18FGA-0
Značka: Ryobi
159 € / ks
Kategória: APLIKÁTORY
Hmotnosť: 3 kg

Popis

Ochráňte svoj dom, záhradu, kanceláriu a pracoviská od výskytu plesne, buriny alebo hmyzu a pod. s multifunkčným 18V ONE + mlhovačom od značky Ryobi. Chemické roztoky striekajte v uhle 360° na vzdialenosť až 4,5 m vrátane dezinfekčných prostriedkov, detergentov, pesticídov, insekticídov, herbicídov, fungicídov a ďalších čistiacich roztokov.

Tento akumulátorový typ postrekovača rozprašuje chemické roztoky vo forme hmly na ochranu vašej záhrady či domu pred tvorbou plesne, buriny, proti škodcom atď. Ľahká a prenosná konštrukcia strieka atomizované častice, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 4,5 metrov a usadiť sa v ťažko dostupných miestach .

Jednou z kľúčových výhod je, že chemické roztoky sú rozptýlené ako hmla, čo znamená, že nezanechávajú povrchy "mokré", čo je ideálne pre vonkajšie alebo vnútorné použitie v dobre vetranom priestore.


Používajte s najrôznejšími chemickými roztokmi.

Všestranný akumulátorový dymostroj dosahuje skvelého výkonu a výsledkov pri postreku fungicídov, herbicídov, instekticídov a ďalších roztokov tiež vďaka nenáročnému spusteniu náradia. Vďaka svojej ľahkej a prenosnej konštrukcii, môžete ošetrovať akúkoľvek časť vašej záhrady, domu a vnútorného priestoru s ľahkosťou. Najlepšie na tom je, že atomizované častice dosahujú vzdialenosti až 4,5 metrov do výšky a pre efektívne výsledky sa usadia aj na tých najhoršie prístupných miestach.

Nenáročné spúšťanie

Akumulátorový dymostroj úplne odbúra námahu z pumpovanie na rozdiel od bežných postrekovačov. Vďaka kompaktnej konštrukcii môžete postrekovať veľké plochy s vynikajúcou manévrovateľnosťou a ovládaním iba stlačením spúšte.

Poháňaný systémom ONE +

Mlhovač je najnovším prírastkom do systému ONE +, kde jediný akumulátor môže byť používaný s viac ako 100 odlišných typov náradia pre váš dom či záhradu. ONE + systém vám poskytuje slobodu akumulátorového pohonu pri práci, čo znamená žiadne káble a šnúry, ktoré by vás zväzovali. Stačí iba zacvaknúť ONE + akumulátor a začať!

Špecifikácia

 • Úroveň vibrácií 3,7 m/s
 • Akustický výkon 97 dB 
 • Pokrytie za minútu 93,0 m/Min
 • Dodávaný v kartóne
 • Hmotnosť (bez AKU) 2,8 kg
 • Nádrž 2 L
 • Napätie 18 V
 • Neistota vibrácií 1,5 m/s
 • Počet dostupných akumulátorov 0
 • Prietok 7,2 L/h
 • Dosah 4,5 m

Príslušenstvo

Dodávané v kartóne Bez AKU a nabíjačky.

RYOBI AKU 18V MLHOVAČ S 2L NÁDOBOU ONE+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie