Gélový čistiaci prostriedok so sviežou vôňou určený na WC a sanitárne zariadenia.

 

Skladom
Kód: 935
2,90 € / ks

MPT WC GEL s vôňou oceán

Gélový čistiaci prostriedok so sviežou vôňou určený na WC a sanitárne zariadenia. Používa sa na čistenie a odstránenie vodného kameňa vo WC, pisoároch a pod. Jednoducho odstráni vodný kameň, hrdzu, močový kameň, nečistoty a usadeniny. Zanecháva príjemnú vôňu.

Návod na použitie

Aplikujte pod okraj WC misy. Nechajte pôsobiť podľa potreby, potom opláchnite vodou. Pri silnom znečistení  a nánosoch aplikujte väčšie množstvo a nechajte pôsobiť dlhšie (napr. cez noc).


Pozor

POZOR Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Noste ochranné okuliare. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Zloženie Viac ako 5% ale menej ako 15% aniónové povrchovo aktívne látky, parfum, Methylchloroisothiazolinon, Methylisothiazolinone. Obsahuje 5-Chloro-2-methyl-4-isothiazolin-3-one [EC no.247- 500-7] / 2-Methyl-2H-isothiazol-3-one [EC no. 220-239-6] (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie