Zinkový opravný sprej

Aerosolový zinkový opravný lak pozinkovaných častí a dielov 400 ml

Skladom
Kód: 211002
Značka: POLYMPT
6,60 € / ks
Kategória: TECHNICKÉ SPREJE
Hmotnosť: 0.5 kg
Obsah: 400 ml
Výdatnosť: 2-3 m2
Tepelná odolnosť: +300 °C

MPT TECH™ Zinkový opravný sprej

Rýchlo schnúci lak, zabezpečujúci ochranu proti korózii čerstvo obrúsených alebo rezaných materiálov. Je vhodný na opravné práce pozinkovaných častí a dielov.  Vytvára hladký lesklý film bez pórov, odolávajúci teplote až 300 °C. Vďaka farebnej zhode pôsobí oprava korozívnej ochrany jednoliato. Má vynikajúcu elektrickú vodivosť podporujúcu elektrické zváranie. Je pretierateľný. Vhodný do interiéru a exteriéru.

Oblasti použitia 

Používa sa v oceliarskej, továrenskej a strojárenskej výrobe, výrobe zariadení, strojov, nástrojov, dopravných prostriedkov, výrobe karosérií, v remeselnej výrobe a v mnohých ďalších oblastiach. MPT TECH™  Zinkový opravný sprej je vhodný na studené zinkovanie kovov ako aj opravy poškodených zinkových povrchov (napr. vrty, zvárané, rezané miesta).

Návod na použitie

Povrch musí byť suchý, čistý a dôkladne zbavený mastnoty, mazu a silikónu. Zvary odporúčame očistiť oceľovou kefou, resp. brúsnym papierom alebo brúsiacim zariadením. Voľne usadenú hrdzu mechanicky odstráňte. Pred použitím pretrepávajte 2-3 minúty. Na správne pripravené povrchy nanášajte zo vzdialenosti 20 - 30 cm (sprej držte čo najviac zvisle) v ucelených pásoch a tenkej vrstve. TIP: Odporúčame začínať a končiť nástrek mimo podklad, dosiahnete tak rovnomerné nanesenie a eliminujete kvapky na okrajoch. Odporúčame naniesť dve vrstvy. Ak je to potrebné, nanášajte každú ďalšiu vrstvu vždy v kolmom smere na predchádzajúci smer nástreku. V prípade potreby sa dá opravný nástrek ihneď odstrániť pomocou syntetického riedidla S6006 alebo S6001. Po aplikácii trysku vyčistite (otočte nádobu dnom nahor a prestrieknite), predídete tak upchatiu.

Obsah: 400 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie