Vodík, zdravie a krása

KREATÍN + GAA = silná potrava pre svaly, srdce a mozog

Skladom
Kód: 1157
84,90 € / ks

Pre mnohých vrcholí fyzická kondícia okolo 30. roku života. Keď mnohí z nás začnú plne chápať, čoho sú naše telá schopné, a dostatočne sa naučia, ako optimalizovať svoje zdravie a kondíciu, naša fyziológia sa začne vnútorne rozpadávať.
Čo ak existuje spôsob, ako si zachovať najlepšie roky, dokonca desaťročia, dlhšie?
Čo keby sme mohli zostať mladiství, keď starneme a ťažiť z našich ťažko nadobudnutých skúseností?

S pribúdajúcim vekom sa v našom tele zvyšuje poškodenie a stres – boj o to, aby sme zostali zdraví, fit a mladiství, je čoraz ťažší. Keď dosiahneme 30 rokov, nebojujeme len s pokušeniami nedokonalého životného štýlu, ale bojujeme aj s vlastným telom…
Hladiny testosterónu začínajú klesať a naša schopnosť rastu svalov je vážne ovplyvnená. Opúšťame anabolický stav (rast svalov) a prechádzame do katabolického stavu (rozpad svalov) s každým ďalším rokom. V skutočnosti priemerný muž stratí 1 % svalovej hmoty každý rok po tridsiatke, aj keď bude dodržiavať rovnakú diétu a cvičiť! Väčšina ľudí hovorí, že je to normálne a súčasťou starnutia.

Predstavujeme PRIME, vášho konečného strážcu svalov, sily, regenerácie a hormonálneho zdravia. PRIME je nabitý klinicky overenými prémiovými ingredienciami, ktoré pomáhajú budovať svalovú hmotu, udržiavať zdravé hladiny hormónov a dlhšie vás udržia v „prima forme“.

Neexistujú žiadne skratky, PRIME je kolekcia tých najkvalitnejších doplnkových riešení, ktoré vás udržia v tom najlepšom tak dlho, ako je to možné.

KREATÍN + GAA = silná potrava pre svaly, srdce a mozog

Kreatín je najviac skúmaný športový doplnok na planéte, u ktorého sa opakovane preukázalo, že bezpečne a efektívne zlepšuje silu, výkon, zloženie tela a kognitívne zdravie u rôznych populácií. Kreatín však nie je len pre športovcov alebo kulturistov, výskum ukázal, že kreatín má dôležité účinky proti starnutiu v životne dôležitých tkanivách v celom tele.

Biohackeri a lekári proti starnutiu sa zhodujú, že kreatín je nevyhnutným doplnkom, pokiaľ ide o jeho výhody pre dlhovekosť, ako je zlepšenie mitochondriálnej funkcie, ktorá pomáha znižovať účinky starnutia. Naše telá bežia na energiu a ako starneme, naše systémy na ukladanie energie a pohyb začínajú zlyhávať – kreatín pomáha telu prenášať energiu do tkanív, ktoré si energiu vyžadujú, ako je mozog, srdce a svaly.

Nedávno vedci objavili nový a lepší spôsob, ako zlepšiť hladiny kreatínu v našich svaloch a mozgu, aby sme získali túto dobre zdokumentovanú výhodu. Vstúpte do GAA, prekurzora kreatínu, ktorý sa v našich bunkách premieňa na kreatín – a konkrétne do patentovanej kombinácie GAA a kreatín monohydrátu, ktorá vedie k výrazne vyšším hladinám kreatínu vo svaloch a mozgu v porovnaní so samotným kreatín monohydrátom. Klinický výskum ukázal, že kombinácia kreatínu & GAA výrazne zvyšuje svalový kreatín a zvyšuje hladinu kreatínu v bielej a sivej hmote nášho mozgu až dvojnásobne! Žiadny iný zdroj kreatínu nepreukázal dostatočnú biologickú dostupnosť pre mozog, čo robí toto zistenie monumentálnym.

PRIME využíva patentovanú kombináciu kyseliny guanidinooctovej (GAA) a kreatín monohydrátu

  • GAA má 4x viac ciest na vstup do našich buniek v porovnaní s jedinou cestou kreatínu
  • GAA je schopný pôsobiť ako kreatínové mimetikum, čo nám dáva posledný impulz, keď sú naše zásoby kreatínu vyčerpané.
  • GAA sa premieňa na kreatín v našich svaloch, mozgu a orgánoch a je schopný prejsť hematoencefalickou bariérou, čo vedie k oveľa vyšším hladinám kreatínu v mozgu ako štandardné kreatínové doplnky.


PRÉMIOVÁ FORMULA URČENÁ NA ZNÍŽENIE MARKEROV STARNUTIA


TESNOR™ (400 mg) – nový prírodný posilňovač testosterónu klinicky overený na zlepšenie celkovej hladiny testosterónu u mladých aj starých mužov. Tesnor™ je patentovaná zmes dvoch bylinných extraktov: bylinná kombinácia kakaových bôbov (Theobroma cacao) a šupky z granátového jablka ( Punica granatum). Bolo klinicky preukázané, že denné dávky Tesnor® zlepšujú testosterón, ako aj zlepšujú symptómy starnutia mužov, psychickú pohodu, sexuálne správanie a svalovú silu u mužov.

HMB (3 g) – dávka zlatého štandardu hydroxymetylbutyrátu (HMB), snáď jedinej doplnkovej zložky silnejšej ako kreatín pre mužov nad 30 rokov. HMB presne zabraňuje tomu, čo spôsobuje starnutie, zvýšením anabolizmu (rast svalov) a inhibíciou katabolizmu (rozpad svalov), čo vedie k telesné zloženie a zlepšenie výkonnosti

Bezvodý betaín (2,5 g) – aminokyselina, ktorá znižuje zvýšené hladiny homocysteínu, ktorý je ukazovateľom kardiovaskulárneho rizika a podporuje zdravie srdca. V niekoľkých klinických štúdiách na ľuďoch sa tiež ukázalo, že zlepšuje silu a výkon a podporuje výrazné zlepšenie v zložení tela – viac svalovej hmoty a menej tuku!

Beta alanín (2,4 g) – neesenciálna aminokyselina syntetizovaná v našej pečeni.  Je to prekurzor karnozínu, zlúčeniny spojenej so zvýšeným svalovým výkonom.  Podobne ako v prípade GAA a kreatínu, kde je prekurzor GAA účinnejší, Beta Alanín je oveľa účinnejší pre zvýšenie výkonu v porovnaní so samotným karnozínom.  Ukázalo sa, že suplementácia beta-alanínom v spojení s cvičením znižuje únavu, zvyšuje silu a stimuluje naberanie svalov. Beta alanín tiež ukázal, že zlepšuje funkciu mozgu a energiu u starších dospelých počas intenzívneho cvičenia a po ňom.

Citrát zinočnatý (10 mg) 
– výskum ukázal, ako zinok podporuje zvýšenie hladín troch kľúčových anabolických hormónov v tele: testosterónu, inzulínu podobného rastového faktora (IGF-1) a rastového hormónu (GH). Zinok hrá úlohu pri raste svalov a zvyšovaní testosterónu.

Citrát boritý (1 mg) – vysoký obsah bóru pomáha zlepšiť príjem špecifických vitamínov a minerálov, ktoré sú kľúčové pre rozvoj svalov a spaľovanie tukov. Bór tiež podporuje zdravú produkciu testosterónu, čo vedie k zvýšeniu energie pre rýchlejšie naberanie sily. Starnutie nie je voľba, ale to, ako rýchlo ubúdame.

Vytvorili sme PRIME pre tých, ktorí sa neuspokoja s upadnutím do slabosti, pre tých, ktorí sú pripravení bojovať o  zdravie, dlhovekosť, a zdravý život, ktorý chcú žiť.

Pridajte jednu odmerku /14,6g / do pohára vody alebo džúsu, zamiešajte a vypite.

Najlepšie jeden krát denne.

 

UPOZORNENIE:  Len na použitie pre dospelých. Pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom; najmä ak ste tehotná, dojčíte alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky na predpis. Ak sa vyskytnú akékoľvek nežiaduce reakcie, prerušte používanie a poraďte sa so zdravotníckym pracovníkom.
Uchovávajte mimo dosahu detí. nepoužívajte, ak je poškodené alebo chýba tesnenie
pod viečkom. po odstránení bezpečnostného tesnenia uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: