Pred cvičením si dajte BOOST pre okamžité zlepšenie mysle a tela. 

Skladom
Kód: 1172
54,90 € / ks

Pred cvičením si dajte BOOST pre okamžité zlepšenie mysle a tela. 
BOOST, formulovaný s celosvetovo najviac klinicky overenými pred tréningovými výkonnostnými zložkami, vám pomôže ísť tvrdšie, rýchlejšie a dlhšie, aby ste porazili konkurenciu. Aj vtedy keď súťažíte len sami so sebou. 

 

Čo je BOOST? 

BOOST je prvý produkt na svete, ktorý kombinuje Nitrosigine (posilňovač oxidu dusnatého), Drink HRW tablety (molekulárny vodík) a kofeín. Tieto zložky pred tréningového výkonu boli vedecky overené na zvýšenie vnímanej energie, sústredenia, vytrvalostnej kapacity, vysoko intenzívneho výkonu a regenerácie svalov. 

Prečo by som mal používať BOOST?

BOOST vám dáva výhodu. Pomáha vám robiť viac na ihrisku, ceste, v telocvični alebo kdekoľvek, kde sa pohybujete. Žiadny iný produkt neobsahuje túto kombináciu klinicky overených účinných zložiek.

Výkonnostná č. 1: nitrosigín. Táto patentovaná zmes arginínu a kremíka pomáha zvýšiť produkciu oxidu dusnatého, aby sa do vašich svalov dostalo viac krvi. Bolo klinicky preukázané, že nitrosigín zvyšuje vnímanú energiu, sústredenie a regeneráciu svalov. 

Výkonnostná zložka č. 2: kofeín. Žiadny akútny zosilňovač výkonnosti nebol skúmaný viac ako kofeín. Výskum ukazuje, že kofeín zlepšuje vytrvalosť aj vysoko intenzívny výkon
 a zároveň znižuje vnímanú námahu. 

Výkonnostná zložka č. 3:
Pite REJUVENATION Drink HRW. 
Tablety REJUVENATION Drink HRW, používané profesionálnymi športovcami a podporované klinickými štúdiami, dodávajú do vašich buniek viac molekulárneho vodíka ako ktorýkoľvek iný produkt na trhu. Ukázalo sa, že pitie REJUVENATION Drink HRW  zvyšuje VO2 max, čas do vyčerpania a bdelosť. VO2 max je spojené so zdravím, výkonom a dlhovekosťou.Poznámka:
VO₂ max je jeden z najlepších ukazovateľov aeróbnej výkonnosti. Uvádza sa ako relatívna rýchlosť, ktorá udáva množstvo kyslíka spotrebovaného v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Môže sa však uvádzať aj ako absolútna rýchlosť v litroch kyslíka za minútu.
VO2 max je číso, ktoré vyjadruje úroveň kardiorespiračného zdravia/výkonu. Je to jedno číslo, ktoré zahŕňa srdce, pľúca, obehový systém a svaly.

 

Sú tieto zlúčeniny bezpečné?

Nitrosigín, kofeín a tablety REJUVENATION Drink HRW boli bezpečne použité v stovkách štúdií . 

Každá šarža BOOST je certifikovaná Informed-Sport, laboratóriom tretej strany, ktoré testuje presnosť štítkov, zakázané látky a kontaminanty. 


Poznámka: Používame miernu dávku kofeínu (200 mg sú asi dve šálky kávy), aby sme znížili možnosť vedľajších účinkov súvisiacich s kofeínom a zároveň poskytli maximálny úžitok. 

Pre koho je BOOST určený?

BOOST je pre pretekárov, športovcov a kohokoľvek iného, ​​kto chce zlepšiť svoj výkon. 
Je pre človeka, ktorý sa chce pohybovať výbušnejšie, dlhšie trénovať a rýchlejšie
sa zotaviť. BOOST slúži aj ako pred tréningová motivácia či už je to telocvičňa vnútri alebo vonku. 
BOOST nie je len na cvičenie. Je to skvelý aj na povzbudenie v popoludňajších hodinách alebo na rozhýbanie sa ráno po dlhej noci. 

Informovaná športová certifikácia

Pridajte jeden balíček BOOST do otvoreného pohára vody a premiešajte. Pridajte priloženú tabletu REJUVENATION Drink HRW do zmesi a počkajte 1-2 minúty, kým sa vodík rozpustí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vypite 15 minút pred cvičením.  

 

Ingrediencie

Arginín silikát (ako nitrosigín), kofeín, horčík, kyselina citrónová, prírodná jahodová aróma kiwi, kyselina L-jablčná, maltodextrín, sukralóza, organická šťava z červenej repy, extrakt
z plodov mnícha

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: