MODELOVÝ RAD ULTIMATE

Vírivky modelového radu ULTIMATE sme pre vás vyladili až do maximálneho komfortu, aký si od vírivky môžete priať. Každý model v tomto modelovom rade vyrábame v troch variantách

PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE

Už aj vo variante PREMIUM nájdete plnú výbavu v rátane JoySound®, AddClean®,  ClearLight®, DirCon®, IsoSafe®  a mnohých ďalších unikátnych výhod víriviek ROYAL SPA.

Varianta EXCELLENT je obohatená o balíček arktickej izolácie NordIsol® a IsoShield® pre ešte väčšiu úspornosť vírivky.  Audio systém JoySound® používa v tejto excelentnej variante výhradne zabudované vibračné reproduktory.

Vírivky ROYAL SPA vo variante UNIQUE sú v súčasnej dobe vrcholom našej ponuky a sme presvedčení, že sú vrcholom možností vo svete víriviek vôbec. Ide o verziu Excellent obohatenú o unikátny balíček personálneho ovládania RemOn® a maximálnej hydroterapie MaxTherapy®.

O vaše maximálne pohodlie a luxus sa starajú všetky unikátne výhody, ktoré vírivky ROYAL SPA ponúkajú.

TO VŠAK ANI ZĎALEKA NIE JE VŠETKO.

Tieto unikátne vírivky majú absolútne prepracovanú inštaláciu, ovládanie a riadenie masáží na jednotlivýchpozíciách ktoré sú s našim exkluzívnym systémom MaxTherapy® neopakovateľné a nenapodobiteľné.

Pre vaše ešte väčšie pohodlie sme všetky modely varianty UNIQUE vybavili personálnymi ovládačmi RemOn®. Každý model víriviek ROYAL SPA v tomto modelovom rade a v každej variante je svojim spôsobom výnimočný.

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek model, buďte si istí, že vždy získavate rovnakú kvalitu, luxus a dlhodobú životnosť. Rozdiely sú len vo veľkosti  a výbave.

vírivka Bermuda
Tip
ZADARMOZADARMO
0 €

Jej mimoriadne pohodlné ležadlá spolu s HydroDynamic hydro masážnymi  tryskami s vysokým prietokom vody, budú pre vás vždy oázou pokoja, relaxu a zdravia....

533
Vírivka Nevis Excellent - Royal Spa
Tip
ZADARMOZADARMO
0 €

Vírivka NEVIS je s určitosťou najlepšou vírivkou z Royal Spa víriviek, ale aj najlepšou vírivkou zo sveta víriviek v danej veľkosti vôbec. Ak hľadáte kvalitnú hydromasážnu...

RWN21U2
Vírivka MARTINIQUE
Tip
ZADARMOZADARMO
0 €

  Vírivka MARTINIQUE je vírivka menších rozmerov a súčasne poskytne dokonalé pohodlie aj štvorčlennej rodine, pričom nezaberie na vašom dvore či terase veľa miesta.

RWM21U2
Vírivka MOOREA
Tip
ZADARMOZADARMO
0 €

MOOREA je dokonalá vírivka pre početné rodiny, rodinné párty, športové kluby, rekreačné chaty a malé penzióny.    

500
Vírivka BORACAY
Tip
ZADARMOZADARMO
0 €

     Vírivka BORACAY  vo variante PREMIUM, EXCELLENT a UNIQUE je vlajkovou loďou Royal Spa víriviek. Je to naša najžiadanejšia vírivka a sme na ňu...

449
5 položiek celkom