INFRA SAUNY ROYAL - INTERIÉR

Túžite po kvalitnej saune, ktorá vám vždy poskytne blahodarný pocit znovuzrodenia? 

Potom neváhajte a vyskúšajte kvalitné, bezpečné a hlavne zdravotne prospešné infrasauny ROYAL. 

V pohodlí domova si budete užívať výhody saunovania, relaxu a detoxikácie. Vaše zážitky zo saunovania v ROYAL saune a výsledný úžitok pre vaše zdravie  bude neporovnateľne lepší, ako v bežne dostupných infrasaunách. 

V infrasaune ROYAL vás doslova objíme jemné, ale hlboko prenikajúce teplo, ktoré dôkladne prehreje jadro vášho tela a tým vás lieči, detoxikuje, omladzuje  a skrášľuje.  

U nás si tento zážitok v ROYAL saune môžete nezáväzne vyskúšať a vzájomne  porovnávať na jednom mieste s viacerými infrasaunami. Som presvedčený, že z tohto nového poznania budete mimoriadne nadšení! 

Infrasauny ROYAL vytvárajú prostredie, ktoré pri relatívne nižšej teplote  umožňuje maximálnu absorpciu sálavej tepelnej energie do ľudského  tela. Pritom sa generuje veľké množstvo revolučných výhod, ktoré pomáhajú  liečiť a zároveň príjemne relaxovať telo aj myseľ.

TECHNOLÓGIA ROYAL HEALTHY WAVE™ Ultra Low EMF ŽIARIČOV

Všetky ROYAL sauny používajú výhradne patentovanú revolučnú Ultra Low EMF Nano-Carbon™ technológiu s mimoriadnou až 98% účinnosťou. Naše ROYAL HEALTHY WAVEUltra Low EMF žiariče sú vyrobené z mikro  častíc organického uhlíka - Nano-carbon™ v kombinácii s patentovanou zmesou 17 minerálov, ktoré sú lisované pri vysokej teplote pomocou patentovanej techniky vákuového lisovania.  

Preto sa našim žiaričom niekedy hovorí aj karbon-keramické žiariče.

ROYAL HEALTHY WAVEUltra Low EMF žiariče sú lepšie. 

Patentovaná technika vákuového lisovania umožňuje našim ROYAL HEALTHY  WAVE Ultra Low EMF žiaričom dosiahnuť vyššiu úroveň infračerveného  žiarenia za súčasnej rovnomernej relatívne nízkej povrchovej teploty, ktorá je  pre používateľa príjemná a bezpečná. Jemné teplo prechádza plynule hlboko  do tkanív. 

ROYAL HEALTHY WAVE™ Ultra Low EMF žiariče, produkujú infračervené lúče blízke k dokonalosti, ktoré pracujú s prirodzenou harmóniou ľudského tela  v spektre vlnových dĺžok 6 - 14 μm, čo je pre človeka ideálne. Obzvlášť preto, že maximalizovaný výstup infračerveného žiarenia ROYAL HEALTHY WAVE™  Ultra Low EMF žiaričov je sústredený k vlnovej dĺžke 9,4 mikrónov čo plne  korešponduje s vrcholným výstupom infračerveného žiarenia ľudského tela.

Táto liečivá energia infračerveného žiarenia ROYAL HEALTHY WAVE  Ultra Low EMF žiaričov je preto ľudským telom veľmi ľahko absorbovaná s pozitívnymi výsledkami na telesné aj duševné zdravie, ak sa používa v bežnom režime starostlivosti o zdravie. 

Veľký povrch ROYAL HEALTHY WAVE Ultra Low EMF žiaričov v 360-stupňovej konfigurácii – nazývanej tiež 360 CURE - typickej pre všetky  ROYAL SAUNY vytvára vysoko efektívnu expozíciu tela pre hlbšiu penetráciu  liečivého infračerveného tepla do tkanív a dokonalé prehriatie tela do jadra. 

Naše ROYAL HEALTHY WAVE Ultra Low EMF žiariče sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou. Očakávaná životnosť každého žiariča je 32 000 hodín! (to je hodina používania ROYAL sauny denne počas  nasledujúcich 80 rokov!) Doživotná záruka je preto samozrejmosťou. 

 

Prečo ROYAL HEALTHY WAVE ™ Ultra Low EMF  žiariče vyrobené technológiou Nano-Carbon?

 

ROYAL HEALTHY WAVE Ultra Low EMF žiariče svojou povrchovou plochou a 360° konfiguráciou – 360 CURE – vo všetkých ROYAL saunách výrazne prevyšujú povrchovú plochu kúrenia keramických ohrievačov v bežných  saunách. Celková vyhrievacia plocha v porovnateľne veľkej ROYAL saune s ROYAL HEALTHY WAVEUltra Low EMF žiaričmi je približne 4 až 6 krát  väčšia ako v bežnej porovnateľne veľkej saune s keramickými žiaričmi. 

Liečivé infračervené teplo vychádzajúce z veľkoplošných ROYAL HEALTHY WAVEUltra Low EMF žiaričov na rozdiel od tenkej trubice keramického alebo halogénového žiariča zabezpečuje rovnomerné 360 stupňové rozloženie  tepla a tým dokonalé prehriatie celého tela do jadra.  

Vysoká intenzita liečivého infračerveného žiarenia ROYAL HEALTHY WAVEUltra Low EMF žiaričov dáva záruku dôkladnej hĺbkovej detoxikácie tela a všetkých zdravotných benefitov, ktoré kvalitné infrasauny ponúkajú. 

Vďaka vysokej intenzite liečivého infračerveného žiarenia z našich žiaričov získavate nielen najvyššiu kvalitu infračerveného tepla, ale v našich saunách  kde sú rozmiestnené v 360-stupňovej konfigurácii – 360 CURE -dostanete toto  liečivé teplo presne tam, kam ho potrebujete, do jadra vášho tela. 

ROYAL HEALTHY WAVE Ultra Low EMF žiariče v ROYAL saunách obklopujú  dookola celé vaše telo a sústreďujú rovnomerné jemné liečivé teplo priamo do jadra vášho tela. Nikdy nepocítite žiadne pálenie, svrbenie, prehriatie hlavy alebo chlad z prednej strany. Naše jemné liečivé teplo v našich ROYAL saunách Vás doslova celkom objíme od chodidiel, cez lýtka, stehná, prednú časť tela,  bočné strany tela a chrbát. 

Karbónové žiariče bežne dostupné na trhu sa vyrábajú z rôznych kvalít  uhlíkových materiálov a tiež rôznymi výrobnými procesmi. 

Preto existujú aj lacno vyrobené žiariče so slabým výkonom, ale vysokým EMF  ale tiež existujú aj vysoko kvalitné a vysoko výkonné žiariče s minimálnym alebo nulovým EMF. 

Špecializované „nano“ formy uhlíka používané v našich  

ROYAL HEALTHY WAVE Ultra Low EMF žiariče pochádzajú z Japonska „Nano Carbon Heating Plate" a len veľmi málo spoločností vlastní technológiu  spracovania uhlíka na výrobu týchto vysoko výkonných karbónových žiaričov.

graphene-3193185_640

Karbónové panelové žiariče s koncentrovanými „ nano“ formami uhlíka  a patentovanou zmesou minerálov sú drahé na výrobu a používajú sa len  v niekoľkých saunových značkách, ako je napríklad aj naša ROYAL SAUNA.

image.3

Bežné karbónové panelové žiariče vyrábané zvyčajne pre priemyselné využitie alebo ako vykurovacie fólie sú nenáročné na výrobu, majú oveľa nižšiu intenzitu infračerveného žiarenia a v nie najvhodnejšom vlnovom spektre, tiež s vyššou emisivitou EMF a požívajú sa v mnohých bežných značkách lacných infrasáun. 

Takéto lacné karbónové žiariče sú v saunách veľmi ľahko identifikovateľné. Pokrývajú veľkú časť vnútorných stien sauny a siahajú vysoko k stropu sauny, čo spôsobuje okrem iného aj nepríjemné prehrievanie hlavy, pričom z prednej strany pociťujete chlad.

Výrobca Royal sauny dbá v prvom rade na zdravie človeka, a preto využíva tie najkvalitnejšie komponenty a najmodernejšie technológie.

 

 

 

ROYAL SAUNA CROWN LUXURY 1
0 €

Luxusná infrasauna, ktorá aj na malom priestore poskytne dokonalý relax a terapiu.   Vyskúšajte si naše ROYAL infrasauny....

954
ROYAL SAUNA CROWN LUXURY 2
0 €

Kompaktná kvalitná infrasauna šetrí miesto a zároveň poskytuje tie najlepšie terapeutické účinky.   Vyskúšajte si naše ROYAL infrasauny....

960
ROYAL SAUNA CROWN LUXURY 3
0 €

Skvelá infrasauna vždy pripravená poskytnúť celej rodine najlepšie z relaxu a terapie.   Vyskúšajte si naše ROYAL infrasauny....

966
ROYAL SAUNA CROWN LUXURY 4
0 €

Ideálna rodinná infrasauna pre rodiny s deťmi, veľmi vhodná aj na chaty, chalupy a penzióny.   Vyskúšajte si naše ROYAL infrasauny....

972
4 položiek celkom