Vírivka MAURÍCIUS

Vírivka Royal Spa MAURÍCIUS je  našou najpriestranejšou vírivkou  s dokonalo výbavou a dômyselne  prepracovanou hydroterapiou.

 

Príďte si vyskúšať naše vírivky a Swim spa                 

Rezervujte si termín na čísle 0917 707 554

 
Cena a dostupnosť tovaru na vyžiadanie
Kód: 1185
0 € / ks
Kategória: MODELOVÝ RAD EXCELLENT
Hmotnosť: 428 kg

Vírivka MAURÍCIUS je vám zárukou dokonalej harmónie priestoru a úžasných hydromasáží typických pre vírivky ROYAL SPA.

Vírivka Royal Spa MAURÍCIUS je našou najpriestranejšou vírivkou s dokonalo výbavou a dômyselne prepracovanou hydroterapiou.

Vírivka MAURÍCIUS je vám zárukou dokonalej harmónie priestoru a úžasných hydromasáží typických pre vírivky ROYAL SPA.

MAURÍCIUS je veľká rodinná vírivka pre všetkých, ktorí majú a milujú priestor. 

S tromi výkonnými  dvojrýchlostnými masážnymi čerpadlami vám bude vždy poskytovať tie najlepšie relaxačné a terapeutické masáže podľa vášho výberu.

 

 

Rozmer
Počet relaxačných masážnych pozícií ErgoStyle®
Úsporné vykurovacie teleso Royal Smart HQ III
Masážne trysky High Flow Hydro Dynamic
Dvojrýchlostné masážne čerpadlá PowerFlo® 300 II
Filtračný systém PuritSpa® s funkciou AddClean®
Napätie
Celkový príkon
Objem vody
Váha prázdnej vírivky / váha vírivky s vodou

KONŠTRUKCIA A IZOLÁCIA

 

MasivFrame®

Stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia z masívneho tlakovo moreného dreva dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie víriviek ROYAL SPA k tým najstabilnejším vo svete víriviek.

SafeBase®

Všetky modely víriviek ROYAL SPA sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.

DuraCab®

Vírivky ROYAL SPA sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.

SolidShell®

Mimoriadne silná a odolná škrupina víriviek ROYAL SPA je navyše v sedacích pozíciách zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.

NordIsol®

Dômyselná arktická tepelná izolácia šetrí vaše peniaze každý deň. Dôkladne izoluje nie len samotnú škrupinu vírivky, ale aj podlahu vírivky a celý obvodový plášť čím absolútne minimalizuje energetické nároky víriviek ROYAL SPA.

 IsoShield®

Nadštandardný masívny termokryt v strednej hrúbke až 15 cm spolu s arktickou izoláciou NordIsol® robí z víriviek ROYAL SPA najúspornejšie vírivky na trhu, ktoré šetria vaše peniaze.

 

 

POHODLIE A HYDROTERAPIA

 

ErgoStyle®

Do detailu premyslená odborne navrhnutá ergonómia každej pozície vo vírivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.

HydroDynamic®

Výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky HydroDynamic zabezpečujú maximálny prietok vody v každom okamžiku pre vaše najlepšie zážitky z hydromasáže.

TwinTherapyEffect®

Hydromasážne trysky HydroDynamic spolu s našou premyslenou inštaláciou, prepočítanou hydrodynamikou a kvalitnými masážnymi čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch víriviek ROYAL SPA nezabudnuteľný TwinTherapyEffect – relaxačnú a terapeutickú hydromasáž, stačí si vybrať a užívať si.

PowerFlo®

Tiché, výkonné a energeticky úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých vírivkách ROYAL SPA.

VarioJets®

Jedinečná variabilita a prispôsobivosť masážnych trysiek HydroDynamic® každej vašej požiadavke na intenzitu a spôsob hydromasáže.

ZonTherapy®

Výnimočné hydromasážne trysky HydroDynamic® s vašou individuálnou voľbou VarioJets® najviac oceníte a hlavne na sebe pocítite kvalitu a intenzitu hydromasáží vo vírivkách ROYAL SPA použitím regulácie zónových masáží ZonTherapy®

MaxTherapy®

Táto unikátna funkcia neopakovateľnej hydromasáže s maximálnym relaxačným
a liečebným účinkom umožňuje doslova intuitívne pocitové riadenie intenzity a času masáže na miesta, kde to práve potrebujete.
Toto nadčasové riadenie intenzity a času masáží na jednotlivých miestach tela je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA, výhradne len v modeloch modelovej rady UNIQUE.

 

 

ČISTOTA A ZDRAVIE

 

PuritSpa®

Výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody vo vírivkách ROYAL SPA. Výrazne predlžujú intervaly výmeny vody čím šetria vaše peniaze každý deň.

KillBac®

Vysokoefektívny antibakteriálny povrch a mimoriadna filtračná plocha filtrov pre dokonale čistú a zdravú vodu je štandardom všetkých víriviek ROYAL SPA

PowerOzone®

Extra silný ozonátor nekompromisne pracuje na dezinfekcii vody bez chémie vo všetkých vírivkách ROYAL SPA . PowerOzone® je skutočne neoceniteľný pomocník v starostlivosti o vodu vo vírivke, znižuje dávky pridávanej dezinfekcie a šetrí vám peniaze každý deň.

AddClean®

Výnimočná funkcia filtračného systému víriviek ROYAL SPA rozpozná použitie vírivky a spustí extra filtračný čistiaci proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím automaticky odfiltruje z vody všetky nečistoty, tuky a podobne bezprostredne po použití vírivky.
Vy takto nemusíte pridávať nadbytočnú chémiu a táto chytrá funkcia šetrí vaše peniaze.

NoChlor®

Zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vírivke. Samozrejmosťou preto je, že všetky vírivky ROYAL SPA používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu. Zdravie je najväčší poklad.

 

 

KOMFORT A BEZPEČNOSŤ

 

DirCon®

Maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly víriviek ROYAL SPA dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete je tvorený najvýkonnejšou riadiacou jednotkou a intuitívnym multijazyčným dotykovým ovládacím panelom.

Royal Smart HQ III®

Správna teplota vody v správny čas je základom bezstarostného používania vašej vírivky. Každá vírivka ROYAL SPA je vybavená úsporným vykurovacím systémom, ktorý nie len že vyhreje vodu vo vašej vírivke na správnu teplotu, ale vďaka dokonalému riadeniu a kontrole aj šetrí vaše peniaze.

RemOn®

Všetko pre absolútne pohodlie, všetky modely víriviek ROYAL SPA sú vybavené personálnymi ovládačmi, tak že si vašu obľúbenú hydromasáž zapnete priamo z pohodlia vášho miesta vo vírivke.

SecuStep®

Bezpečnostné schodíky pre pohodlný a bezpečný vstup a výstup z víriviek ROYAL SPA vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou, vždy farebne zladené s kabinetom vírivky a sú súčasťou každého modelu víriviek ROYAL SPA.

LongPro+®

Dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely víriviek ROYAL SPA.

LifeServPro+®

Doživotný pozáručný servis – LifeServPro+ je naša služba pre vašu dlhodobú spokojnosť a pohodlie. Garantujeme vám, že okrem záručného servisu sa o vašu vírivku budeme starať aj naďalej a poskytujeme vám aj doživotný pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov a doplnkov k vírivkám ROYAL SPA. Služba LifeServPro+ je platená služba.

 

 

OSVETLENIE A ZÁBAVA

 

RainLight®

Centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každú vírivku ROYAL SPA príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať.

ClearLight®

Upokojujúce viacfarebné celoobvodové podhladinové LED osvetlenie a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením RainLight® základ účinnej chromatoterapie víriviek ROYAL SPA.

CornLight®

Decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov kabinetu umocňuje vonkajšiu krásu víriviek ROYAL SPA modelových radov PREMIER a EXCELLENT

CircLight®

Unikátne celoobvodové vonkajšie viacfarebné LED osvetlenie víriviek ROYAL SPA v modelovom rade UNIQUE

RimaFlo®

Upokojujúce dekoratívne samostatne ovládané a farebne podsvietené rímske fontány sú súčasťou vodných atrakcií takmer všetkých modelov víriviek ROYAL SPA

CrannyFlo®

Dekoratívny, upokojujúci, samostatne ovládaný a farebne podsvietený vodopád nájdete takmer v každej vírivke ROYAL SPA, v niektorých modeloch dokonca aj v kombinácii s RimaFlo® 

JoySound®

Integrovaný audio systém s Bluetooth, subwooferom a zabudovanými Aquatic reproduktormi je neodmysliteľnou súčasťou všetkých víriviek ROYAL SPA v modelovom rade EXCELLENT a UNIQUE

 

ROYAL EXCELLENCE

 

MicroSilc®

Originálna patentovaná kyslíková terapia – oáza mladosti – robí vírivky ROYAL SPA ešte dokonalejšími a užitočnejšími. MicroSilc® je voliteľnou funkciou pre všetky modely.

Wi-Fi®

Pohodlné ovládanie víriviek ROYAL SPA  priamo z mobilu kdekoľvek práve ste. Wi-Fi® je voliteľné pre všetky modely.

SecuHand®

Bezpečnostné madlo je mimoriadne vhodné pre starších a hendikepovaných užívateľov alebo  užívateľov so zranením pre absolútne bezpečný vstup do vírivky a vystupovanie z vírivky. SecuHand® je voliteľný doplnok pre všetky modely.

HandBar®

Pre maximálne pohodlie a komfort môže byť každá vírivka ROYAL SPA „vybavená posuvným príručným barovým pultom.“ HandBar® je voliteľný doplnok pre všetky modely.

CovJack®

Praktický a silný pomocník pri manipulácii s termokrytom víriviek ROYAL SPA. CovJack® je voliteľný doplnok  pre všetky modely.

RoyalFilter®

Unikátny  filter pre vírivky je mimiriadne účinný mikrofilter, filtruje už od troch mikrónov a zabezpečuje odfiltrovanie aj tých najmenších , voľným okom neviditeľných častíc z vody. Je minimálne 7 x účinnejší , ako najlepšie kartušové filtre a výrazne šetrí vaše peniaze. RoyalFilter®je voliteľný doplnok.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: