Rejuvenation 60 ks

Vodíková voda pre zdravie a krásu.

Patentované omladzujúce tablety produkujúce molekulárny vodík rozpustením vo vode

 

Skladom
Kód: 1163
59,90 € / ks

REJUVENATION sú naše patentované omladzujúce tablety produkujúce molekulárny vodík rozpustením vo vode, čím vodu bohatú na vodík – vodík bohatá voda / HRW, preukázateľné s najvyššou koncentráciou na trhu.

Tablety REJUVENATION – Drink HRW  dodajú vašim bunkám viac vodíka, ako ktorýkoľvek iný produkt na trhu. Bez kompromisu.

Bolo klinicky preukázané, že naše tablety (áno, v štúdiách používali Drink HRW!) zdravotné prínosy od zvýšenej bdelosti cez zníženie tuku pri pečení až po zlepšenie aeróbnej potreby.

Čo obsahujú tablety REJUVENATION  – Drink HRW ?

Horčík, kyselina jablčná, dextróza, kyselina vínna, kyselina adipová, stearylfumarát sodný.

Použitie výživy REJUVENATION  – Drink HRW

Vložte tabletu do pohára vody ( 350 – 500 ml – otvorený pohár ), počkajte 1-2 minúty na rozpustenie, po rozpustení ihneď vypite a užite si povzbudenie. Na základe dôkazov odporúčame 2 tablety denne. Jednu ráno a jednu večer.

Vedci nazývajú vodík „hlavným regulátorom“, pretože uvádzajú do súladu mnohé procesy v ľudskom tele. Trinásť rokov klinického výskumu ukazuje, že molekulárne vodík má omladzujúce účinky, vrátane zlepšenia energie, cvičebnej kapacity a metabolického zdravia. Molekulárna hydratácia tiež podporuje zdravú zápalovú reakciu, kľúčovú zložku zdravého starnutia.

Drink HRW nie je len pre športovcov. Každý môže ťažiť z harmonizujúcich účinkov molekulárneho vodíka na myseľ a telo. A ak by vás zaujímalo, v celej publikovanej literatúre nie sú hlásené žiadne vedľajšie účinky pripisované pitiu vodíkovej vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: