RTP 260 EXCELLENT Sport+

Terapeutický infračervený pás ROYAL THERAPY , model  RTP 260 EXCELLENT Sport+  je o 20 cm dlhší, ako náš najmenší model, je mimoriadne praktický a veľmi užitočný nie len pre športovcov. Kvalitné materiály prinášajú ten najlepší zážitok z terapie.

Skladom
Kód: 1194
299 € / ks

Terapeutický infračervený pás ROYAL THERAPY , model  RTP 260 EXCELLENT Sport+  je o 20 cm dlhší, ako náš najmenší model, je mimoriadne praktický a veľmi užitočný nie len pre športovcov. Kvalitné materiály prinášajú ten najlepší zážitok z terapie.

Optimálna kombinácia červeného svetla a infra žiarenia „ NIR“ .

Používate unikátnu červenú vlnu duálneho čipu v optimálnych vlnových dĺžkach v pomere 1:1, 660nm pre svetlo a 850nm pre krátke infražiarenia / NIR/.

Jedna LED dióda obsahuje dva čipy, jeden čip pre červené svetlo, jeden čip pre infra žiarenie a poskytuje tri samostatné fotónové režimy. Každá z 260 LED diód lekárskej kvality preto vyžaruje 100% samostatne červené svetlo, samostatné infra žiarenie alebo oboje spolu, podľa toho čo vám práve najlepšie vyhovuje.

ROYAL THERAPY  RTP 260 EXCELLENT Sport+  vám vďaka technológii duálneho čipu poskytuje rovnomernejšiu distribúciu žiarenia a oveľa príjemnejšie pocity z terapie.

RTP 260 EXCELLENT Sport+   umožňuje flexibilné a pohodlné nosenie alebo ovinutie okolo ramena, pásu, brucha, rúk, nôh atď.        S powerbankou svetelnú terapiu môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek, hoci aj v aute, v práci alebo aj pri varení.

Pre vaše ešte excelentnejšie zážitky a účinnejšiu terapiu je aj tento náš najmenší model vybavený možnosťou nastavenia až siedmych úrovní pulzných frekvencií : 4 / 10 / 40 / 73 / 146 / 293 / 587 Hz

 

Všestranné aplikácie

Terapeutický pás  RTP 260 EXCELLENT Sport+   na terapiu červeným svetlom a infra žiarením môžete použiť na vaše ruky, nohy, bokov, brucha, bedrovej oblasti, ramien alebo aj pre vašich domácich miláčikov, psov a mačiek. Dodávať pomáhajúcim tkanivám viac energie a regenerovať sa.

ROYAL THERAPY RTP 260 EXCELLENT Sport+ je lepšia lokálna terapia.

Červené svetlo môže absorbovať časť vašich buniek nazývaná mitochondrie, niekedy nazývané „generátory energie“ vašich buniek, potom vytvára viac energie, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, stimuluje hojenie kože a svalových tkanív.

Infračervené lúče môžu preniknúť hlbšie, aby dosiahli svalové tkanivo a nervy, potom bunky absorbujú prirodzenú tepelnú energiu a stanú sa aktívnejšími, potom zvýšia krvný obeh, znížia zápaly a zmiernia bolesti.

Zariadenie na terapiu červeným svetlom je navrhnuté pre rôzne cielené oblasti, ako napríklad:

Tvár
Podporuje tvorbu kolagénu, zvyšuje krvný obeh, aktivuje bunky a stimuluje metabolizmus, napína, rozjasňuje a vyhladzuje pokožku.

Krčné stavce a ramená
Bežným javom je, že veľa ľudí trpí bolesťami krku a ramien v dôsledku dlhej práce, štúdia alebo hrania na mobilných telefónoch. ROYAL THERAPY red light panel podporí krvný obeh, uvoľní kŕče a zmierni bolesti.

Brucho
Pomáha ženám pri kŕčoch počas mesačného cyklu, urýchlite spotrebu  metabolizmus pre zdravé telo a spotrebu tukov.

Lumbálna oblasť
Ak máte sedavý spôsob života alebo trpíte bolesťami bedrovej oblasti,  terapia červeným svetlom je určite dobrou voľbou pre dobrú starostlivosť a metódy fyzioterapie. ROYAL THERAPY red light panel môžete použiť na ožarovanie bedrovej oblasti, aby ste obnovili jej vitalitu.

Fotónová terapia nôh
Zlepšuje svalovú výkonnosť v sile aj vytrvalosti, je prevenciou  pred svalovým zranením a urýchľuje regeneráciu hlavne pri aplikácii pred fyzickým výkonom. Okrem toho pomáha zmierniť bolesť, ako je osteoartritída, patelárna tendinitída a ďalšie bolesti kĺbov, šliach a svalov.Kolená členky a chodidlá
Mnoho ľudí zažilo rôzne bolesti nôh, ako sú bolesti kolien, vyvrtnutia, natiahnutia, rany, bolesti členkov, plantárna fasciitída, pätové ostrohy, zápal Achillovej šľachy, artritída a cukrovka. 
ROYAL THERAPY  RTP 240 EXCELLENT Sport+  pomôže pravidelným používaním zmierniť bolesť.

     Špecifikácia modelu RTP 260 EXCELLENT Sport+

Konštrukcia

Tkanina

Napätie

100-240V

Spotreba energie

23 W

Veľkosť produktu

23,6" x 7,8"

Čistá hmotnosť

1,12 kg

LED diódy

260 kusov v lekárskej kvalite ako duálny čip

Fototónový režim

3 režimy: Červené svetlo / NIR / červené svetlo + NIR

Vlnové dĺžky

100% 660nm červené svetlo a 850nm NIR infra žiarenie

Ožiarenie v zóne používania

100 mW/cm²

EMF v zóne používania

0,00 uT/mG

Časovač

6 úrovní: 5/10/15/20/25/30 minút

Nastavenie jasu

5 úrovní: 20 % / 40 % / 60 % / 80 % / 100 %

Pulzná frekvencia

7 úrovní: 4/10/40/73/146/293/587 Hz

Diaľkové ovládanie

Áno, súčasť rána

Predpokladaná životnosť LED diód

až 100 000 hodín

Záruka

1 rok

 

Vynikajúce remeselné spracovanie

Vynikajúce spracovanie, vysoko kvalitný, ekologický a zdravotne bezpečný materiál
jednoduché používanie a skladovanie.

Ľahko ovládateľný na podložke integrovaného ovládacieho panelu s intuitívnou obrazovkou, ktorú môžete jednoducho ovládať a kontrolovať hodnotu nastavenia vašej terapie červeným svetlom

Na prenosné použitie bolo na podložke zaznamenané uloženie napájania banky.

 

Pre napájanie môže byť použitý jednosmerný prúd (5V/9V/12V, 12V 2A), alebo striedavý (100V-240V) . Nech ste kdekoľvek, vonku alebo vo vnútri, v blízkosti elektrickej zásuvky alebo nie, vždy si môžete svoju svetelnú terapiu voľne využívať.
Poznámky: ​Ak má zdroj napájania z banky výstup 5V/9V, použite dodávaný kábel USB, ktorý pomáha zvyšovať napätie. Pre plné napájanie je najlepšie použiť originálny USB kábel na 12V.

Podložka ROYAL THERAPY  RTP 260 EXCELLENT Sport+   sa dodáva s diaľkovým ovládačom, ktorý dokáže ovládať podložku na vzdialenosť viac ako 15 metrov bez prekážok. Môžete pomôcť starším ľuďom alebo vašim domácim miláčikom kontrolovať proces terapie.

Prispôsobte si svoj vlastný terapeutický proces vždy podľa konkrétnych potrieb.

Využite časovač na 5-30 minút / prednastavených je 20 minút/ , funkciu intenzity svetla v piatich stupňoch, vyberte si až zo siedmich pulzných frekvencií a troch fotónových režimov pre tie najlepšie zážitky a desať najlepších možností z terapie.

Jednoduchá obsluha

1. Tlačidlo vypínača: Na zapnutie a vypnutie. Zapnite podložku, automaticky prejde do  režimu červeného svetla a infražiarenia – „RED+NIR“. 

2. Tlačidlo RED: opäť dostanete len červené svetlo „RED“

3. Tlačidlo „NIR“: opäť dostanete len infra žiarenie   „NIR“. 

4. Tlačidlo „Time“: Predvolených je 20 minút, pomocou ktorého upravíte čas, 25 -> 30 -> 0 -> 5 -> 10 -> 15 ->20 minút, potom prejdete na ďalší cyklus.

5. Tlažidlo „Hz“: 7 pulzných frekvencií : 4/10/40/73/146/293/587Hz pre najlepšie tarapeutické výsledky.

6. Tlačidlo “Intenzity jasu“ (v strede): Na nastavenie jasu máte päť možností:, 1=20%, 2=40%, 3=60%, 4=80%, 5=100% , stačí si vybrať, čo vám najlepšie vyhovuje

Návrhy na použitie a údržbu

1. 20 minút , 1-2 krát denne na rovnakú oblasť v intervale 6 hodín po dobu minimálne 8 týždňov.

2. Pred a počas používania vypite trochu vody.

3.ložku na odhalenie výsledkov pokožky, aby ste dosiahli najlepšie svetelnej terapie. Ak si potrebujete obliecť nejaké oblečenie, potom je lepšie tenké a hodvábne, ako bavlnené alebo hrubšie.

4. Po použití napájania a uložte ho na chladnom a suchom mieste.

5. Všetky LED diódy sú vodotesné a na čistenie povrchu bezpečne použiť ľahkú
jemne vlhkú handričku.

Kto nesmie používať svetelnú terapiu:

Deti do 13 rokov, stavy a diagnózy ako: tehotenstvo a epilepsia, fotoalergia a fotosenzibilizačné lieky ako lítium, melatonín, fenotiazínové antipsychotiká a niektoré antibiotiká.

Ľudia s rakovinou kože v anamnéze, necitliví na teplo a so systémovým lupus erythematosus by sa tiež mali venovať tejto liečbe.

Okrem toho, ak v súčasnosti užívate steroidy alebo kortizónové injekcie, nemali by ste dostávať svetelnú terapiu.

Základné opatrenia pri používaní:

1.Jedno nemalo pre tú istú oblasť nikdy pre 30 minút.
2. Po ukončení liečby vypnite všetko napájanie, vytiahnite sieťku, keď ju nepoužívate.
3. Zariadenie nepoužívajte v blízkom, vlhkom, prašnom prostredí alebo v prostredí lámp používajúcich oheň.
4. Produkt svetelnej terapie nie je vodotesný. Udržujte podložku mimo dosahu zdrojov tekutín,
ako sú nápoje, umývadlá, vane, sprchovacie kúty a pod.
5. Zariadenie uchovávajte na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste bez korozívnych plynov.
6. Zabráňte nárazom alebo prudkým vibráciám, zariadeniam sa pohybujte bezpečne a šetrne.
7. Na čistenie všetkých častí zariadenia nikdy nepoužívajte prostriedky obsahujúce alkohol
alebo korozívne rozpúšťadlá.
8. Podložku neskladajte a nestláčajte, aby ste spôsobili flexibilne prasknutiu vstavanej dosky plošných spojov, rozloženie a skladovanie naplocho bude najlepším.

Obsah balenia

1x terapeutická podložka
2x vysokoelastický pás
1x zväčšený USB kábel
1x diaľkový ovládač
1x napájací kábel
1x napájací adaptér

 

Záruka

Na všetky podložky ROYAL THERAPY zakúpené ako nové priamo od ROYAL THERAPY alebo od autorizovaného predajcu sa vzťahuje záruka po dobu jedného roka od dátumu doručenia.

ROYAL THERAPY bude patriť za chyby produktov bežným používaním počas záručnej doby, opravou alebo výmenou bez poplatku pre kupujúceho.

ROYAL THERAPY nezodpovedá za žiadne chyby alebo poškodenie nesprávnym používaním, náhodným alebo úmyselným ochorením, vyššou mocou alebo bol produkt upravený.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: