RTP 380 EXCELLENT Sport+

Terapeutický infračervený pás RTP 380 EXCELLENT Sport+  na terapiu červeným svetlo a infra žiarením môžete použiť na ošetrenie vašich rúk, nôh, bokov, brucha, bedrovej oblasti, ramien alebo aj pre vašich domácich miláčikov, psov a mačky. Pomáha dodať cieľovým tkanivám viac energie a regenerovať sa. 

Skladom
Kód: 1197
349 € / ks

 

Terapeutický infračervený pás ROYAL THERAPY, model RTP 380 EXCELLENT Sport+  je našim najnovším modelom pre účinnejšiu terapiu na väčšej ploche tela. Je efektívna a praktická  pre domáce aj komerčné používanie. Kvalitné materiály prinášajú ten najlepší zážitok z terapie.

Optimálna kombinácia červeného svetla a infra žiarenia „ NIR“ .

Používa unikátnu technológiu duálneho čipu v optimálnych vlnových dĺžkach v pomere 1:1, 660nm pre červené svetlo  a  850nm pre krátke vlny infražiarenia / NIR/.

Jedna LED dióda obsahuje dva čipy, jeden čip pre červené svetlo,  jeden čip pre infra žiarenie a poskytuje tri samostatné fotónové režimy. Každá z 360 LED diód lekárskej kvality preto vyžaruje 100% samostatne červené svetlo, samostatne  infra žiarenie alebo oboje spolu, podľa toho čo vám práve najlepšie vyhovuje.

Červené svetlo s vlnovou dĺžkou 660 nm stimuluje mitochondrie, niekedy nazývané „generátory energie“ vašich buniek. Chemická energia produkovaná mitochondriami je uložená v malej molekule nazývanej adenozíntrifosfát (ATP). S dostatkom ATP môžu bunky fungovať efektívnejšie, omladzovať sa a opravovať poškodenia.

Infračervené lúče  s vlnovou dĺžkou 850nm  / NIR /majú silnú schopnosť prenikať, takže môžu byť absorbované hlbokými telesnými tkanivami, potom rýchlejšie vytvárajú sálavé teplo zvnútra, zvyšujú aktiváciu buniek, podporujú metabolizmus tukového tkaniva, urýchľujú spaľovanie a rozklad tukov, čím pomáhajú  získať efektívny výsledok chudnutia.

ROYAL THERAPY RTP 380 EXCELLENT Sport+ vám vďaka technológii duálneho čipu poskytuje oveľa rovnomernejšiu distribúciu žiarenia a oveľa príjemnejšie pocity z terapie.

RTP 380 EXCELLENT Sport+  umožňuje flexibilné a pohodlné na nosenie, celoplošnú terapiu chrbta alebo ovinutie okolo ramena, pásu, brucha, rúk, nôh atď. .

Pre vaše ešte excelentnejšie zážitky a účinnejšiu terapiu je aj tento náš najmenší model vybavený možnosťou nastavenia až siedmych úrovní pulzných frekvencií : 4 / 10 / 40 / 73 / 146 / 293 / 587 Hz

 

Všestranné aplikácie

Terapeutický pás RTP 380 EXCELLENT Sport+  na terapiu červeným svetlo a infra žiarením môžete použiť na ošetrenie vašich rúk, nôh, bokov, brucha, bedrovej oblasti, ramien alebo aj pre vašich domácich miláčikov, psov a mačky. Pomáha dodať cieľovým tkanivám viac energie a regenerovať sa. 

ROYAL THERAPY RTP 380 EXCELLENT Sport+  je lepšia lokálna terapia na väčšiu plochu tela.

Červené svetlo môže absorbovať časť vašich buniek nazývaná mitochondrie, niekedy nazývané „generátory energie“ vašich buniek, potom vytvára viac energie, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, stimuluje hojenie kože a svalových tkanív.

Infračervené lúče môžu preniknúť hlbšie, aby dosiahli svalové tkanivo a nervy, potom bunky absorbujú prirodzenú tepelnú energiu a stanú sa aktívnejšími, potom zvýšia krvný obeh, znížia zápaly a zmiernia bolesti.

Zariadenie na terapiu červeným svetlom je navrhnuté pre rôzne cielené oblasti, ako napríklad:

Tvár
Podporuje tvorbu kolagénu, zvyšuje krvný obeh, aktivuje bunky a stimuluje metabolizmus, napína, rozjasňuje a vyhladzuje pokožku.

Krčné stavce, chrbát a ramená
Bežným javom je, že veľa ľudí trpí bolesťami krku, chrbta a ramien v dôsledku dlhej práce, zranenie, štúdia alebo hrania na mobilných telefónoch. ROYAL THERAPY RTP 380 EXCELLENT Sport+  podporí krvný obeh, uvoľní kŕče a zmierni bolesti.

Brucho
Pomáha ženám pri kŕčoch počas mesačného cyklu, urýchlite spotrebu  metabolizmus pre zdravé telo a spotrebu tukov.

Lumbálna oblasť
Ak máte sedavý spôsob života alebo trpíte bolesťami bedrovej oblasti,  terapia červeným svetlom je určite dobrou voľbou pre dobrú starostlivosť a metódy fyzioterapie. ROYAL THERAPY RTP 380 EXCELLENT Sport+  red light panel môžete použiť na ožarovanie bedrovej oblasti, aby ste obnovili jej vitalitu.

Fotónová terapia nôh
Zlepšuje svalovú výkonnosť v sile aj vytrvalosti, je prevenciou  pred svalovým zranením a urýchľuje regeneráciu hlavne pri aplikácii pred fyzickým výkonom. Okrem toho pomáha zmierniť bolesť, ako je osteoartritída, patelárna tendinitída a ďalšie bolesti kĺbov, šliach a svalov.

Kolená členky a chodidlá
Mnoho ľudí zažilo rôzne bolesti nôh, ako sú bolesti kolien, vyvrtnutia, natiahnutia, rany, bolesti členkov, plantárna fasciitída, pätové ostrohy, zápal Achillovej šľachy, artritída a cukrovka.  ROYAL THERAPY  RTP 380 EXCELLENT Sport+  pomôže pravidelným používaním zmierniť bolesť.

 

 

    Špecifikácia modelu RTP 380 EXCELLENT Sport+

Konštrukcia

Tkanina

Napätie

100-240V

Spotreba energie

50,5 W

Veľkosť produktu

31,5“ x 11,8 mm

Čistá hmotnosť

1,50 kg

LED diódy

360 kusov v lekárskej kvalite ako duálny čip

Fototónový režim

3 režimy: Červené svetlo / NIR / červené svetlo + NIR

Vlnové dĺžky

100% 660nm červené svetlo a 850nm NIR infra žiarenie

Ožiarenie v zóne používania

100 mW/cm²

EMF v zóne používania

0,00 uT/mG

Časovač

6 úrovní: 5/10/15/20/25/30 minút

Nastavenie jasu

5 úrovní: 20 % / 40 % / 60 % / 80 % / 100 %

Pulzná frekvencia

7 úrovní: 4/10/40/73/146/293/587 Hz

Diaľkové ovládanie

Áno, súčasť rána

Predpokladaná životnosť LED diód

až 100 000 hodín

Záruka

1 rok

 

Vynikajúce remeselné spracovanie

 Vynikajúce spracovanie, vysoko kvalitný, ekologický a zdravotne bezpečný materiál jednoduché používanie a skladovanie.

 

 

Ľahko ovládateľný na podložke integrovaný ovládací panel s intuitívnou obrazovkou, ktorú môžete jednoducho ovládať a kontrolovať hodnoty nastavení vašej terapie červeným svetlom . Ovládací panel je vyrobený z kvalitného silikónu a je veľmi príjemný na dotyk, pre ten najlepší užívateľský komfort.

Pre napájanie použite  striedavý prúd (100V-240V) .

Podložka ROYAL THERAPY RTP 380 EXCELLENT Sport+  sa dodáva s diaľkovým ovládačom, ktorý dokáže ovládať podložku na vzdialenosť viac ako 15 metrov bez prekážok. Môžete jednoducho pomôcť starším ľuďom alebo vašim domácim miláčikom kontrolovať proces terapie.

 

1. Tlačidlo vypínača: Na zapnutie a vypnutie. Zapnite podložku, automaticky prejde do režimu červené svetlo a infražiarenie  – „RED+NIR“. 

2. Tlačidlo RED:  Stlačením dostanete len červené svetlo „RED“

3. Tlačidlo „NIR“: Stlačením dostanete len infra žiarenie  „NIR“. 

 4. Tlačidlo „Time“: Predvolených je 20 minút, jeho stlačením upravíte čas, 25 -> 30 -> 0 -> 5 -> 10 -> 15 ->20 minút, potom prejdete na ďalší cyklus.

5. Tlažidlo „Hz“: 7 pulzných frekvencií  :  4/10/40/73/146/293/587Hz pre najlepšie tarapeutické výsledky.

6. Tlačidlo “Intenzity jasu“ (v strede): Na nastavenie jasu máte päť možností:, 1=20%, 2=40%, 3=60%, 4=80%, 5=100% , stačí si vybrať, čo vám najlepšie vyhovuje

Prispôsobte si svoj vlastný terapeutický proces vždy podľa konkrétnej potreby.

Využite  časovač na 5-30 minút / prednastavených je 20 minút/ , funkciu intenzity svetla v piatich stupňoch, vyberte si až zo sedem pulzných frekvencií a troch fotónových režimov pre tie najlepšie zážitky a ten najlepší úžitok z terapie.

Návrhy na použitie a údržba

 1. 20 minút , 1-2 krát denne na rovnakú oblasť v intervale 6 hodín po dobu minimálne 8 týždňov.

2. Pred a počas používania vypite trochu vody.

3. Podložku používajte na odhalenú pokožku, aby ste dosiahli najlepšie výsledky svetelnej terapie. Ak si potrebujete obliecť nejaké oblečenie, potom      je lepšie tenké a hodvábne, ako bavlnené alebo hrubšie.

4. Po použití odpojte napájanie a uložte ho na chladnom a suchom mieste.

5. Všetky LED diódy sú vodotesné a na čistenie povrchu je bezpečné použiť ľahkú jemne vlhkú handričku.

Kto nesmie používať svetelnú terapiu:

Deti do 13 rokov bez dozoru dospelej osoby, stavy a diagnózy ako: tehotenstvo a epilepsia, fotoalergia a fotosenzibilizačné lieky ako lítium, melatonín, fenotiazínové antipsychotiká a niektoré antibiotiká.

Ľudia s rakovinou kože v anamnéze, necitliví na teplo a so systémovým lupus erythematosus by sa tiež mali vyhnúť tomuto druhu liečby.

Okrem toho, ak v súčasnosti užívate steroidy alebo kortizónové injekcie, nemali by ste dostávať svetelnú terapiu.

Základné opatrenia pri používaní:

 1. Jedno ošetrenie tej istej oblasti tela by nikdy nemalo presiahnuť 30 minút.
2. Po ukončení liečby vypnite všetko napájanie, vytiahnite zástrčku, keď ju nepoužívate.
3. Zariadenie nepoužívajte v horúcom, vlhkom, prašnom prostredí alebo v prostredí lámp používajúcich oheň.
4. Produkt svetelnej terapie nie je vodotesný. Udržujte podložku mimo dosahu zdrojov tekutín, ako sú nápoje, umývadlá, vane, sprchovacie kúty a          podobne.
5. Zariadenie uchovávajte na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste bez korozívnych plynov.
6. Zabráňte nárazom alebo prudkým vibráciám, zariadením pohybujte bezpečne a šetrne.
7. Na čistenie všetkých častí zariadenia nikdy nepoužívajte prostriedky obsahujúce alkohol alebo korozívne rozpúšťadlá.
8. Podložku neskladajte a nestláčajte, aby ste zabránili prasknutiu vstavanej flexibilnej dosky plošných spojov, rozloženie a skladovanie naplocho          bude najlepším spôsobom.

 

Obsah balenia

1x terapeutická podložka
2x vysokoelastický pás
1x zväčšený USB kábel
1x diaľkový ovládač
1x napájací kábel
1x napájací adaptér

 

Záruka

Na všetky podložky ROYAL THERAPY zakúpené ako nové priamo od ROYAL THERAPY alebo od autorizovaného predajcu sa vzťahuje záruka po dobu jedného roka od dátumu doručenia.

ROYAL THERAPY bude zodpovedať za chyby produktov spôsobené bežným používaním počas záručnej doby, opravou alebo výmenou bez poplatku pre kupujúceho.

ROYAL THERAPY  nezodpovedá za žiadne chyby alebo škody spôsobené nesprávnym používaním, náhodným alebo úmyselným poškodením, vyššou mocou alebo bol produkt upravený.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: