GAIA SWIM SPA

SWIM SPA GAIA je zárukou spokojnosti, má všetko čo si od domácich kúpeľov môžete priať.

Nech už si prajete nekonečné plávanie, športové aktivity vo vode, zábavu s deťmi alebo ničím nerušené užívanie si pohodlia luxusnej vírivky s vynikajúcou relaxačnou aj terapeutickou hydromasážou, swim spa GAIA je tu len pre vás.

Užívajte si svoj celoročný dovolenkový rezort.

 

 

Cena a dostupnosť tovaru na vyžiadanie
Kód: 1108
Značka: ROYAL SPA
0 € / ks
Kategória: ROYAL SWIM SPA

Rozmery 5880 x 2250 x 1500 mm

Počet relaxačných masážnych pozícií ErgoStyle® -  5 sedadiel + 1 ležadlo  

Úsporné vykurovacie teleso Royal Smart HQ III - 2x 3kW Titanium + ROYAL EcoHeat® – príprava na tepelné čerpadlo

Masážne trysky High Flow Hydro Dynamic - 63 kusov VarioJets®

Dvojrýchlostné masážne čerpadlo PowerFlo® 300 II - 3 ks – 3 HP Two Speed

Proti prúdové trysky High Flow Hydro Dynamic - 4 kusy StrongWaterStream®

Dvojrýchlostné protiprúdové čerpadlá PowerFloSwim® 300 II - 3 ks - 3 HP Two Speed

Filtračný systém PuritSpa® s funkciou AddClean® - 4 kusy antibakteriálne filtre KillBac®

Napätie - 400 V

Celkový príkon - 19000 W

Objem vody - 8 800 L

Váha prázdneho swim spa - 1380 kg

Váha swim spa s vodou - 10 180 kg

 

 

UNIKÁTNE VLASTNOSTI A VYBAVENIE SWIM SPA ROYAL KONŠTRUKCIA A IZOLÁCIA


MasivFrame®
Stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie swim spa ROYAL SWIM k tým najstabilnejším vo svete swim spa vôbec.


SafeBase®
Všetky modely swim spa ROYAL SWIM sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.


DuraCab®
Swim spa ROYAL SWIM sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.


SolidShell®
Mimoriadne silná a odolná škrupina swim spa ROYAL SWIM s antibakteriálnou povrchovou úpravou je navyše v sedacích pozíciách zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.


NordIsol®
Dômyselná arktická tepelná izolácia šetrí vaše peniaze každý deň. Dôkladne izoluje nie len samotnú škrupinu swim spa, ale aj podlahu a celý obvodový plášť čím absolútne minimalizuje energetické nároky swim spa ROYAL SWIM.


IsoShield®
Nadštandardný masívny termokryt s poťahom WaterShield® v strednej hrúbke až 15 cm spolu s arktickou izoláciou NordIsol® robí zo swim spa ROYAL SWIM tie najúspornejšie swim spa na trhu, ktoré denne šetria vaše peniaze.

 


POHODLIE, HYDROTERAPIA A PLÁVANIE


ErgoStyle®
Do detailu premyslená odborne navrhnutá ergonómia každej masážnej pozície v swim spa ROYAL SWIM zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.


HydroDynamic®
Výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky HydroDynamic zabezpečujú maximálny prietok vody v každom okamžiku pre vaše najlepšie zážitky z hydromasáže.


TwinTherapyEffect®
Hydromasážne trysky HydroDynamic spolu s našou premyslenou inštaláciou, prepočítanou hydrodynamikou a kvalitnými masážnymi čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch swim spa ROYAL SWIM nezabudnuteľný TwinTherapyEffect – relaxačnú a terapeutickú hydromasáž, stačí si vybrať a užívať si.

 

PowerFlo®
Tiché, výkonné a energeticky úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých swim spa ROYAL SWIM.


VarioJets®
Jedinečná variabilita a prispôsobivosť masážnych trysiek HydroDynamic® každej vašej požiadavke na intenzitu a spôsob hydromasáže.


ZonTherapy®
Výnimočné hydromasážne trysky HydroDynamic® s vašou individuálnou voľbou VarioJets® najviac oceníte a hlavne na sebe pocítite kvalitu a intenzitu hydromasáží v swim spa ROYAL SWIM použitím regulácie zónových masáží ZonTherapy®


PowerFloSwim® 300 II                                                                                                                                                                                        Úsporné a výkonné čerpadlá PowerFloSwim® 300 II umožňujú variabilné riadenie protiprúdu pre začiatočníkov aj profesionálov pre vaše najlepšie zážitky a športové výkony.

 

StrongWaterStream®                                                                                                                                                                                            Protiprúdové trysky StrongWaterStream® vďaka našej dômyselnej inštalácii s prepočítanou hydrodynamikou a kvalitnými výkonnými čerpadlami PowerFloSwim® 300 II vám ponúkajú vysokú variabilitu možností riadenia protiprúdu, ktoré s istotou uspokoja aj tých najnáročnejších.


MaxTherapy®
Táto unikátna funkcia neopakovateľnej hydromasáže s maximálnym relaxačným a liečebným účinkom umožňuje doslova intuitívne pocitové riadenie intenzity a času masáže na miesta, kde to práve potrebujete. Toto nadčasové riadenie intenzity a času masáží na jednotlivých miestach tela je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA, výhradne len v modeloch modelovej rady UNIQUE a swim spa ROYAL SWIM.

 


ČISTOTA A ZDRAVIE


PuritSpa®
Výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody v swim spa ROYAL SWIM. Výrazne predlžujú intervaly výmeny vody čím šetria vaše peniaze každý deň.


KillBac®
Vysokoefektívny antibakteriálny povrch a mimoriadna filtračná plocha filtrov pre dokonale čistú a zdravú vodu je štandardom všetkých modelov ROYAL SWIM


PowerOzone®
Extra silný ozonátor nekompromisne pracuje na dezinfekcii vody bez chémie vo všetkých swim spa ROYAL SWIM. PowerOzone® je skutočne neoceniteľný pomocník v starostlivosti o vodu vo vírivke, znižuje dávky pridávanej dezinfekcie a šetrí vám peniaze každý deň.


NoChlor®
Zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vašom ROYAL SWIM. Samozrejmosťou preto je, že všetky swim spa ROYAL SWIM používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu. Zdravie je najväčší poklad.

 

AddClean®
Výnimočná funkcia filtračného systému swim spa ROYAL SWIM rozpozná použitie swim spa a spustí extra filtračný čistiaci proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím automaticky odfiltruje z vody všetky nečistoty, tuky a podobne bezprostredne po jeho použití. Vy takto nemusíte pridávať nadbytočnú chémiu a táto chytrá funkcia šetrí vaše peniaze.

 


KOMFORT A BEZPEČNOSŤ


DirCon®
Maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly swim spa ROYAL SWIM dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete je tvorený najvýkonnejšou riadiacou jednotkou a intuitívnym multi jazyčným dotykovým ovládacím panelom.


RemOn®
Všetko pre absolútne pohodlie, všetky modely swim spa ROYAL SWIM sú vybavené personálnymi ovládačmi, tak že si vašu obľúbenú hydromasáž zapnete priamo z pohodlia vášho miesta vo vašom swim spa.


Royal Smart HQ III®
Správna teplota vody v správny čas je základom bezstarostného používania vášho swim spa. Každé swim spa ROYAL SWIM je vybavená úsporným vykurovacím systémom, ktorý nie len že vyhreje vodu včas a na správnu teplotu, ale vďaka dokonalému riadeniu a kontrole aj šetrí vaše peniaze. Okrem toho má každé swim spa ROYAL SWIM v základnej cene aj ROYAL EcoHeat® – príprava na tepelné čerpadlo.


SecuStep®
Bezpečnostné schodíky pre pohodlný a bezpečný vstup a výstup z víriviek ROYAL SPA vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou, sú súčasťou každého modelu swim spa ROYAL SWIM.


LongPro+®
Dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely swim spa ROYAL SWIM.


LifeServPro+®
Doživotný pozáručný servis – LifeServPro+ je naša služba pre vašu dlhodobú spokojnosť a pohodlie. Garantujeme vám, že okrem záručného servisu sa o vaše swim spa budeme starať aj naďalej a poskytujeme vám aj doživotný pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov a doplnkov k swim spa ROYAL SWIM. Služba LifeServPro+ je platená služba.

 


OSVETLENIE A ZÁBAVA


RainLight®
Centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každé swim spa ROYAL SWIM príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať.


ClearLight®
Upokojujúce viacfarebné celoobvodové podhladinové LED osvetlenie a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením RainLight® základ účinnej chromatoterapie swim spa ROYAL SWIM.


CornLight®
Decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov kabinetu umocňuje vonkajšiu krásu swim spa ROYAL SWIM.


RimaFlo®
Upokojujúce dekoratívne samostatne ovládané a farebne podsvietené rímske fontány sú súčasťou vodných atrakcií takmer všetkých modelov swim spa ROYAL SWIM


CrannyFlo®
Dekoratívny, upokojujúci, samostatne ovládaný a farebne podsvietený vodopád nájdete takmer v každom swim spa ROYAL SWIM, v niektorých modeloch dokonca aj v kombinácii s RimaFlo®


JoySound®
Integrovaný audio systém s Bluetooth, subwooferom a zabudovanými vibračnými reproduktormi je neodmysliteľnou súčasťou všetkých swim spa ROYAL SWIM.

 


ROYAL EXCELLENCE voliteľné doplnky


MicroSilc® voliteľný doplnok
Originálna patentovaná kyslíková terapia – oáza mladosti – robí swim spa ROYAL SWIM ešte dokonalejšími a užitočnejšími.

 

MicroSilc® je voliteľnou funkciou 

 

CircLight® voliteľný doplnok
Unikátne celoobvodové vonkajšie viac farebné LED osvetlenie swim spa ROYAL SWIM


Wi-Fi® voliteľný doplnok
Pohodlné ovládanie swim spa ROYAL SWIM priamo z mobilu kdekoľvek práve ste.


SecuHand® voliteľný doplnok
Bezpečnostné madlo je mimoriadne vhodné pre starších a hendikepovaných užívateľov alebo užívateľov so zranením pre absolútne bezpečný vstup do swim spa a vystupovanie zo swim spa.


HandBar® voliteľný doplnok
Pre maximálne pohodlie a komfort môže byť každá vírivka ROYAL SPA „vybavená posuvným príručným barovým pultom.


CovJack® voliteľný doplnok
Praktický a silný pomocník pri manipulácii s termokrytom swim spa ROYAL SWIM.


Royal Filter® voliteľný doplnok
Unikátny filter pre vírivky a swim spa je mimoriadne účinný mikrofilter, filtruje už od troch mikrónov a zabezpečuje odfiltrovanie aj tých najmenších, voľným okom neviditeľných častíc z vody. Je minimálne 7x účinnejší, ako najlepšie kartušové filtre a výrazne šetrí vaše peniaze

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ROYAL WELLNESS CONCEPT

To čo presne vystihuje absolútnu podstatu Royal Wellness Concept je „Royal home wellness experience“   kráľovské zážitky z domáceho wellness.

Záväzkom Royal Wellness Concept preto nie je len dlhodobá kvalita a životnosť všetkých produktov „ROYAL“, ale aj ich dokonalá funkčnosť prinášajúca vám maximálne relaxačné a zdravotné účinky.

Komplexné služby Royal Wellness Concept sú vašou istotou pokojného užívania si kráľovských  zážitkov vo vlastnom domácom wellness.

 

Hľadáte pre seba a svoju rodinu kvalitnú nenáročnú, ale zároveň luxusnú a mimoriadne pohodlnú vírivku s dokonalými relaxačnými a hydromasážnymi možnosťami za férovú cenu?

Potom sú vírivky ROYAL SPA vyvinuté a vyrobené práve pre vás.

Pozrite si dômyselne prepracovaný dizajn a celkové spracovanie týchto víriviek. Aj pohľadom laika zistíte, že sú priestranné, dokonale tvarované a orientované na vaše maximálne pohodlie.

Vyskúšajte si  tieto skvelé vírivky, sami sa presvedčíte, že kvalita, nenáročnosť aj luxus v tej najvyššej možnej miere je samozrejmosťou pre všetky vírivky ROYAL SPA.