Prefilter

Prefiltrovanie napúšťanej vody do vírivky alebo bazéna

Skladom
Kód: 1091
49,90 € / ks
Kategória: AQUA EXCELLENT BEZCHLÓROVÁ ÚPRAVA VODY
Hmotnosť: 0.7 kg
Voda, ktorú používame na naplnenie vírivky alebo bazéna, nie je pripravená na okamžité použitie. Preto je potrebné pred napustením vírivky alebo bazéna vodu najskôr prefiltrovať. Prefilter pomáha odstraňovať nasledujúce kontaminanty: pevné látky, nečistoty, sedimenty, hrdzu, vápnik, železo a meď. Prefilter vystačí na prietok až 30 000 litrov vody.
 
Vírivku napúšťame cez SPA Pure Fill a Prefilter, ktoré spojíme spolu tak, že ako prvý na hadicu cez hadicovú rýchlo spojku napojíme SPA Pure Fill a naň potom cez redukciu z ¾“ na ½“ napojíme Prefilter.
 
Konektor pre SPA Pure Fill na spojenie s hadicovou rýchlo spojkou je súčasťou balenia. Redukciu na napojenie Prefiltra dodávame spolu s Prefiltrom.

Napojte SPA Pure Fill a Prefilter na hadicu a cez priestor pre filtre vírivky napúšťajte, aby ste zároveň vytlačili vzduch z potrubí vírivky a tým predišli zavzdušneniu.

SPA Pure Fill aj Prefilter sú stavané na prietok až 30.000 l vody, čiže budú Vám slúžiť dlhé roky (7 – 10 rokov, podľa veľkosti vírivky a počtu napúšťaní). Používajte ich aj pri dopúšťaní vody do vírivky. Po použití nechajte Prefilter (biely plstený) voľne vysušiť a uložte ho na suché miesto.
 
SPA Pure Fill má dve zátky, po použití sa uistite, že je v ňom voda, zazátkujte ho a vo vodorovnej polohe uložte na miesto, kde nezmrzne a nevyschne (garáž, sklad, pivnica a podobne). Pred jeho prvým a každým ďalším použitím ho po napojení na hadicu alebo iný zdroj vody len prepláchnite 2 -3 l vody, potom pripojte Prefilter a môžete napúšťať.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: